• فارم زعفران فیضی

  شرکت طلای سرخ فیضی

 • خدمات سوختی

  شرکت تجارتی فیضی

 • فارم زعفران

  شرکت طلای سرخ فیضی

 • خدمات ساختمانی

  شرکت راه سازی و ساختمانی ابتکار (فیضی)

 • هچری

  جوجه زرین پر فیضی

 • فارم پرورش مرغ گوشتی فیضی

 • کشتارگاه صعنتی مرغ زرین پر فیضی

  گروه شرکت های تجارتی و خدماتی فیضی

 • مجتمع تفریحی باغ ملت

 • فارم زراعتی، باغداری و مالدری فیضی

دورنمای ما

شرکت فیضی گروپ به این باور است که ما می توانیم با تاسیس و راه اندازی شرکت های تجاری، سرمایه گذاری های موثر و تضمین کننده ای داشته باشیم تا اینکه با برابری و همکاری و بدون هیچگونه فقر و بحران وضعیت اقتصادی، هر کارمند و کارگر بتواند حداقل نیازهای اساسی زندگی اش را مرفوع نماید. چشم انداز ما اینست که یک افغانستان پایدار برای نسل آینده به ارمغان بیاوریم.

رسالت ما

رسیدگی به تمام خواسته های مشتریان با مستولیت پذیری اخلاقی موثر.

نقشه طرز العمل ما را  ماموریت مان مشخص میکند، که هم اکنون نیز بر طبق آن عمل می کنیم. پس واضح است که اهداف خود را بعنوان یک شرکت تجاری، طبق استانداردهای بین المللی سنجش نموده و بر  اساس این استانداردها برنامه ریزی نموده و عمل می کنیم.

اهداف ما

معرفی نمودن محصولات داخلی در بازار های جهانی.

بلند بردن سطح تولیدات داخلی.

افزایش سطع اشتغال زائی در کشور.

ارایه خدمات وتولیدات متنوع زراعتی، صنعتی و ترانسپورتی.

سهیم بودن در بازسازی کشور.

کسب مفاد و افزایش میزان رضایتمندی مشتریان.

بیوگرافی رئیس عمومی فیضی گروپ

الحاج سید عبدالوهاب قتالی فرزند سید حامد قتالی در سال 1959 در قریه کبرزان ولسوالی انجیل ولایت هرات متولد گردیده است. وی تحصیلات ابتدایی خویش را در قریه مذکور، دوره متوسطه را در مکتب امیر حسین و دوره لیسه خویش را در لیسه عالی سلطان غیاث الدین غوری به اتمام رسانیده است. فعالیت ها و سهم گیری ایشان در زمینه برنامه های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، توانبخشی و بازسازی افغانستان قابل توجه است. ساخت موزیم ملی و حماسی جهاد مردم افغانستان، تاسیس فارم زارعتی در دشت حوض، تاسیس مجمتع تفریحی باغ ملت، تاسیس فارم مرغداری با چرخه مکمل آن از تولید تخم تا گوشت مرغ و تاسیس فارم زعفران از نمونه های اندک خدمات وطن پرستانه ایشان می باشد. بر علاوه زیرساختارها و پروژه های ذکر شده، وی در زمان بازسازی شاهراه هرات- قندهار در طول سالهای (2004 – 2007) با شرکت های بین المللی همکاری نموده و در قسمت تامین امنیت برای انجینیران بین المللی و تجهیزات شان تلاش های قابل توجهی را انجام دادند. علاوه بر این وی در قسمت کارهای اولیه ساخت و ساز شاهراه هرات- غزنی نیز همکاری های زیادی نموده است. زمانیکه ساخت و ساز شاهراه هرات- قندهار با موفقیت به اتمام رسید قرارداد سه ساله  تعمیر و نگهداری این شاهراه از سوی وزارت کار و امور اجتماعی به شرکت ابتکار فیضی (ERCC) اهدا شد. وی با اجرای این پروژه توانست که زمینه های شغلی زیادی و مفیدی را برای مردم ایجاد کند.

خدمات فیضی گروپ